5
Rated 5 out of 5
5 na 5 gwiazdek (bazując na 4 opiniach)
Świetnie100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Źle0%
Okropnie0%

Dla nas najważniejsze są opinie zadowolonych klientów, dlatego do każdego zlecenia staramy podchodzić się w sposób indywidualny i w pełni profesjonalny, zapewniając tym samym wysoką jakość usług. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi dalej. Poniżej przedstawiamy wybrane opinie naszych zadowolonych Klientów. Tego typu opinie są dla nas największą nagrodą i jeszcze bardziej motywują do pracy.

Polecamy

Rated 5 out of 5
21 maja, 2020

Trafiliśmy wraz z mężem do tego zakładu szklarskiego z polecenia. Znajomi zamawiali u nich szklane balustrady. My akurat potrzebowaliśmy dużego lustra do łazienki, a stacjonarnie w sklepach nie mogliśmy znaleźć odpowiednich wymiarów, które by nam pasowały. Otrzymaliśmy profesjonalne doradztwo i bardzo dobrej jakości lustro, które Panowie nam przywieźli pod wskazany adres i zamontowali.

Anka z Warszawy

Bardzo dobrzy fachowcy.

Rated 5 out of 5
21 maja, 2020

Zleciłem im wykonanie szyby do drzwi wewnętrznych ze szkła matowego. Zrobili to tak jak chciałem w dodatku szybko i bezproblemowo, a zależało mi na czasie. Montaż również przebiegł sprawnie.

Marek z Piaseczna

Polecam firmę.

Rated 5 out of 5
21 maja, 2020

Jestem zadowolony z usługi, która im zleciłem (szklane drzwi do szafy). Dokładnie, sprawnie i w dobrej cenie. W dzisiejszych czasach trudno o dobrych fachowców, a tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń.

Adam z Mokotowa

Z całego serca mogę polecić tę firmę.

Rated 5 out of 5
21 maja, 2020

Zlecenia wykonują dokładnie i profesjonalnie. Zamówiłam u nich lustro na wymiar do łazienki i lacobel do kuchni nad płytę gazową. Wszystko przebiegło sprawnie, co ważne nie było żadnych opóźnień. Panowie zostawili po sobie porządek i profesjonalnie zamontowali produkty w odpowiednim miejscu.

Basia z Warszawy