Nasz zakład szklarski swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm z całej Warszawy, Pruszkowa i Piaseczna. 

Ursynów

Jedna z dzielnic Warszawy, położona w lewobrzeżnej części stolicy. Graniczy z Włochami, Mokotowem i Wilanowem. Dzielnica ta cieszy się popularnością – na terenie Ursynowa powstaje coraz to więcej nowych mieszkań i domów. Przez warszawiaków określana jest ,,sypialnią” stolicy. Jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się części aglomeracji warszawskiej. 

Wilanów

Wilanów to kolejna dzielnica znajdująca się w lewobrzeżnej części miasta. Należy do najstarszych osad Warszawy. Obecnie graniczy z Ursynowem, Mokotowem, Wawrem oraz gminą Konstancin-Jeziorna. Symbolem dzielnicy jest przepiękny pałac barokowy, chętnie odwiedzany przez turystów i nie tylko. 

Włochy, Ochota, Ursus

Ochota jest obecnie najbardziej zaludnioną częścią Warszawy. Nazwa dzielnice pochodzi od nazwy karczmy ,,Ochota” powstałej po 1831 roku. Na terenie Ochoty znajdziemy zarówno wiele blokowisk z lat 60., jak i bardziej kameralne budynki czy nawet przedwojenne kamienice. Dynamicznie na Ochocie rozwija się także nowe budownictwo.  Do końca lat 70. XX wieku Urus był odrębnym miastem, na które składały się trzy wsie: Czechowice, Skorosze i Szamoty. Do znanych obiektów wybudowanych na terenie tej dzielnicy zalicza się m.in. osiedle ,,Niedźwiadek” powstałe na przełomie lat 60. i 70.  Na terenie dzielnicy Włochy znajduje się lotnisko Chopina w Warszawie (na osiedlu Okęcie). Przez Okęcie przebiegają dwie trasy wylotowe ze stolicy Polski, są to: al. Krakowska i Aleje Jerozolimskie.

Wola, Bemowo

Wola to lewobrzeżna część Warszawy, kiedyś wchodząca w skład gminy Centrum. Nazwa dzielnicy pochodzi od dawnej wsi: Wielka Wola Warszawska. Do charakterystycznych punktów na mapie tej dzielnicy należą: Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Szymańskiego i dawna fabryka Norblina.  To, co wyróżnia dzielnicę Bemowo, to bez wątpienia duża powierzchnia terenów zielonych. Na terenie Bemowa znajduje się m.in. Park Górczewska, Las Bemowo czy Fort Bema. Rejon też chętnie wybierany jest przez młodych ludzi. 

Śródmieście, Żoliborz

Śródmieście to centralna część miasta, skupiająca wokół siebie ośrodki administracyjne, handlowe, turystyczne, usługowe. Najbardziej znane miejsca na Śródmieściu to Stare Miasto, Złote Tarasy, Dworzec Gdański, Aleje Ujazdowskie, Plac Zbawiciela, Bulwary Wiślane.  Żoliborz to najmniejsza dzielnica Warszawy. Graniczy z dzielnicami: Bielany, Bemowo, Wola i Śródmieście. Znajduje się tam mnóstwo urokliwych uliczek zasiedlonych przez wille z niewielkimi ogródkami (Stary Żoliborz), stacja metra Plac Wilsona, Kępa Potocka czy Park Żeromskiego. 

Bielany

Na obszar dzisiejszych Bielan składały się wsie poza granicami Warszawy. Sama nazwa dzielnicy wywodzi się od białego ubioru zakonników. Punktem charakterystycznym dzielnicy jest Plac Konfederacji. 

Białołęka

Białołęka znajduje się w prawobrzeżnej części Warszawy. Dzieli się na części: przemysłową (m.in. Elektrociepłownia Żerań, Oczyszczalnia ścieków ,,Czajka”) osiedla mieszkaniowe o dużej gęstości zabudowy (Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry), osiedla mieszkaniowe o zabudowie jednorodzinnej (np. Białołęka Dworska) oraz osiedla mieszkaniowe wplecione w tereny wsi (np. Brzeziny, Lewandów, Kobiałka).

Targówek

Dzielnica Targówek dzieli się na dwie części: mieszkaniową (Bródno, Targówek Mieszkaniowy i Zacisze) oraz przemysłową (Targówek Fabryczny). Dużą część dzielnicy zajmują także tereny zielone: Park i Las Bródnowski oraz Park Wiecha. Na terenie Targówka znajdują się liczne ogrody działkowe. 

Praga Północ, Praga Południe

Praga Północ graniczy ze Śródmieściem i Żoliborzem, Targówkiem, Białołęką oraz Pragą Południe. Na obszarze dzisiejszej Pragi Północ znajdowała się historyczna Praga.  Praga Południe jest jedną z najbardziej znanych dzielnic Warszawy. Oprócz dogodnego położenia ceniona jest za dostęp od terenów zielonych, m.in. do Parku Skaryszewskiego. Na terenie dzielnicy działają takie instytucje, jak Centrum Promocji i Kultury Praga Południe czy Teatr Powszechny. 

Wawer

Wawer to największa dzielnica Warszawy. W jej skład wchodzą m.in. Anin, Falenica, Miedzeszyn, Radość i Międzylesie. Wawer należy do ścisłej czołówki dzielnic pod kątem terenów zielonych. Na terenie dzielnic znajduje się Mazowiecki Park Krajobrazowy. 

Mokotów

Przylegająca do Śródmieścia dzielnica Mokotów uznawana jest za lokalizację prestiżową. Na terenie Mokotowa znajduje się najbardziej znane Pole Mokotowskie, park Dreszera, park Arkadia, park Morskie Oko, park Sielecki. Zabudowa Mokotowa jest różnorodna. Na terenie dzielnicy znajdują się wille, ale także osiedla z bloków z wielkiej płyty. 

Wesoła, Rembertów

Wesoła to najbardziej wysunięta na wschód dzielnica Warszawy. Została przyłączona do stolicy w 2002 roku, wcześniej było to samodzielne miasto. Do dzielnicy Wesoła należą m.in. takie osiedla, jak Groszówka, Grzybowa, Wola Grzybowska, Stara Miłosna. Jest tam także sporo terenów zielonych (Mazowiecki Park Krajobrazowy). Rembertów to z kolei najmniej zasiedlona dzielnica Warszawy, która także może pochwalić się sporą ilością terenów zielonych – lasy stanowią ponad 30% Rembertowa. Dominuje tu niska zabudowa. Na terenie dzielnicy działa ciepłownia Kawęczyn.